Usuwanie wgnieceń – Autoklinika24

Usuwamy wgniecenia – tel: +48 732 732 200

Usuwanie wgnieceń AutoklinikaOferujemy szybkie i precyzyjne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodu bez konieczności szpachlowania i lakierowania elementu.

Usuwamy wgniecenia powstałe w skutek:

  • gradobicia,
  • szkód parkingowych,
  • szkód transportowych,
  • aktów wandalizmu

Co roku, szczególnie w okresie letnim dochodzi do gwałtownych zjawisk pogodowych. Intensywne burze, rzęsiste opady, nagłe ulewy i gradobicia to naturalne procesy, których nie sposób uniknąć. Znając prognozę, możemy starać się ustrzec nasze auto przed konsekwencji niekorzystnej aury. Niestety często zostajemy zaskoczeni sytuacją i szkodom nie da się już zapobiec. W obitej karoserii pojawiają się nieestetyczne wgniecenia, a samochód raptownie traci na wartości. Podobne uszkodzenia mogą też być wynikiem aktów wandalizmu bądź parkowania pojazdu pod drzewami, z których spadają owoce (np. pod kasztanowcami).

Jednak naprawa tego typu zniszczeń nie musi oznaczać szpachlowania, lakierowania lub wymiany całych elementów. Można uniknąć nakładania kolejnej warstwy lakieru, zachować oryginalną grubość powłok. Nowoczesna metody pozwalają na bezinwazyjne usuwanie wgnieceń w karoserii. Dzięki tym technologiom oszczędza się czas i surowce. Polegają one przede wszystkim na wypychaniu od wewnątrz (PDR – Painless Dent Removal) lub wyciąganiu za pomocą specjalnego urządzenia (Pullera) powstałych wgłębień.

W Auto Klinice oferujemy profesjonalne usuwanie wgnieceń osobom zamieszkałym na terenie województwa lubelskiego (Lublin, Świdnik, Lubartów, Kraśnik i w innych miastach).