Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu czyszczenia tapicerki w Państwa samochodzie.

Nasze doświadczenie w autodetalingu pozwoli w odpowiedni sposób zadbać o tapicerkę i usunąć z niej wszelkiego rodzaju zabrudzenia jak np. plamy po jedzeniu czy napojach. Najwyższej jakości preparaty oraz sprzęt, którego używamy w naszej pracy sprawia, że możemy z należytą starannością doprowadzić wnętrze samochodu do w pełni satysfakcjonującego poziomu. Obsługujemy wielu klientów z autami najwyższej klasy, przepełnionymi w swoich wnętrzach elektroniką, o której przy zabiegach autodtalingu należy również pamiętać.

Do każdego samochodu podchodzimy w indywidualny sposób, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego my?

  • najwyższej jakości sprzęt i środki czyszczące
  • wykwalifikowani pracownicy
  • wieloletnie doświadczenie w pracy z samochodami z najwyższej półki
  • indywidualne podejście do klienta i jego auta
  • terminowość

 

Z upływem lat wnętrze każdego, nawet najbardziej zadbanego samochodu ulega zabrudzeniu. Tapicerka ciemnieje, tu i tam pojawiają się plamy, podsufitka zmienia kolor, a z dywaników nie można usunąć brudu. We wnętrzu pojawia się niezbyt przyjemny zapach. Tworzywa i plastiki pozbawione właściwej konserwacji płowieją, odbarwiają się i tracą swoje pierwotne właściwości.

Siedzenia i podłoga poddawane są najsilniejszej eksploatacji. To tutaj lądują okruchy jedzenia, błoto i woda, które szczególnie jesienią i zimą nanosimy na obuwiu i ubraniach. Tu wreszcie rozlewają się przeróżne ciecze i płyny, które pijemy we wnętrzu lub przewozimy, wracając z zakupów. Poza nieestetycznymi plamami pozostawiają one również charakterystyczne, trudne do usunięcia wonie. Szczególnie uporczywe są zapachy, których działaniu przez długi czas poddawano wnętrze pojazdu. Dzieje się tak, gdy poprzedni właściciel lub my sami mieliśmy zwyczaj palić w środku.

Wywabienie zacieków, przestarzałych zabrudzeń, kurzu nagromadzonego, osiadłego głęboko w materiałach to żmudne i czasochłonne zajęcie. Co gorsze, niewielka przestrzeń wnętrza samochodu uniemożliwia dotarcie do wielu zakamarków i dokładne wyczyszczenie wszystkich powierzchni. Choć na rynku dostępnych jest wiele dobrej jakości środków umożliwiających czyszczenie tapicerki samochodowej, to jednak profesjonalne proszki i płyny są stosunkowo drogie, a indywidualnym użytkownikom nie opłaca się jednorazowy zakup sporej ilości takiego detergentu.

Dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem w przypadku, gdy chcemy zapewnić dokładne pranie tapicerki samochodowej, jest zwrócenie się do specjalistycznego zakładu, takiego jak Auto Klinika. U nas wyczyścisz tapicerkę samochodową od podłogi aż po sufit. Dysponujemy renomowanej klasy sprzętem i preparatami pozwalającymi wywabić najbardziej uporczywe plamy. Praniem i czyszczeniem tapicerki zajmujemy się na terenie miast: Świdnik, Lublin i w innych miejscowościach na Lubelszczyźnie.